Arnt Løve Furset
Leder kundeservice
Lene Sverdrup
Kundeservice
Steinar Aarønes
Kundeservice
Fredrik Edlund
Kundeservice
Renate Sommer
Kundeservice
Hans Henrik Kvadsheim
Leder salg
hans@sentinel.no
Per Nandrup
Konsulent
per@sentinel.no
Petter Paulseth
Leder Kurs og kompetanse
petter@sentinel.no
Wiggo E. Ryhjell
Leder forretningsutvikling og marked
wiggo@sentinel.no
Øyvind Johansen
Utvikler
Jan Ove Gjengaar
Utvikling
Allan Alfheim
Utvikling
Terje Innerdal
Utvikling
David Ramsey
Utvikling
Per Gunnar Hansø
Igor Tosic
Utvikling
Matz Wiik
Asle Aursand
Leder utvikling
Karine Larsen Skanke
Utvikling
karine@sentinel.no
Roar Jøssund
Utvikler
Eilif Leknes
Utvikler
Ingvil Heggset Reiten
Erlend Skogstad Wåde
Dag Håkon Baardsen
Lars Åge Drevland
Morten Foshaug
Utvikler
Andrzej Thingstad
Henriette Christensen
Utvikler/UX
Olav Kvaale
Leder kontor/HR
olav@sentinel.no
Eljar Ness
Daglig leder
Alle rettigheter forbehold CARWEB – Møter bilbransjen. ©2017. Web+design=Genc Media.