Arnt Løve Furset
Leder kundeservice
Lene Sverdrup
Kundeservice
Renate Sommer
Kundeservice
Steinar Aarønes
Kundeservice
Hans Henrik Kvadsheim
Leder salg
hans@sentinel.no
Petter Paulseth
Leder Kurs og kompetanse
petter@sentinel.no
Per Nandrup
Konsulent
per@sentinel.no
Asle Aursand
Leder utvikling
Karine Larsen Skanke
Utvikling
karine@sentinel.no
Roar Jøssund
Utvikler
Eilif Leknes
Utvikler
Ingvil Heggset Reiten
Erlend Skogstad Wåde
Dag Håkon Baardsen
Per Gunnar Hansø
Lars Åge Drevland
Morten Foshaug
Utvikler
Andrzej Thingstad
Henriette Christensen
Utvikler/UX
Wiggo E. Ryhjell
Leder forretningsutvikling og marked
wiggo@sentinel.no
Olav Kvaale
Leder kontor/HR
olav@sentinel.no
Eljar Ness
Daglig leder
Alle rettigheter forbehold CARWEB – Møter bilbransjen. ©2017. Web+design=Genc Media.